ПРОГРАМА | TIMETABLE

ACC си запазва правото на промени в програмата по всяко време. Следете страницата за повече информация.

main stage

(Hall 1)

saturdaY

14.09

10:30-10:45
ACC2019 Opening ceremony [BG]

 

11:00-11:40

Q&A panel with Marvel and DC artists Scott Hanna, Tom Raney, Jim Calafiore [EN]

11:45-12:00

Доза Щастие /A dose of Happiness/ с Яна Титова и Алек Алексиев [BG]

12:00-13:30

Gaming Cosplay Show [EN/BG]

13:45-14:30
Q&A panel with FLASH GORDON - Sam J. Jones [EN]

14:40-15:20

Cosplay Q&A panel with Enji Night, Manuel D'Andrea, Narga & Aoki [EN]

15:40-16:40
Game of Thrones Q&A panel with Natalia Tena (Osha) and Miltos Yerolemou (Syrio Forel) [EN]

17:00-17:40

Cosplay, Art & Manga - Awards ceremony

18:00-20:00
AMV competition and award ceremony

sunday

15.09

11:00-11:40
Диви и щастливи /Wildlings/ с Яна Маринова, Луиза Григорова-Макариев, Александър Сано, Мартин Макариев [BG]

 

12:00-14:00

Anime & Movies Cosplay Show [EN/BG]

14:20-15:10

Под прикритие /Undercover/ Q&A панел с Мариан Вълев (Куката), Михаил Билалов (Джаро), Александър Сано (Косъма) [BG]

15:20-16:00

Jodi Lyn O'Keefe /Prison Break, The Vampire Diaries, Two and a Half Men and more/ - Q&A panel [EN]

16:10-17:00
Harry Potter Q&A panel with Natalia Tena (Nymphadora Tonks) and Devon Murray (Seamus Finnigan) [EN]

17:10-17:40

Cosplay Show - Awards ceremony

18:00-20:00
K-POP  Showcase

Asia

stage

(Hall 2)

saturdaY

14.09

11:00-11:30
Прожекция "Обзор на 29-ти Дни на японската култура през 2018-та"

 

11:40-12:00

Star Wars fans panel with the Romanian 501st & Rebel Legions [EN]

12:20-13:20

Прожекция - "22nd Japan Media Arts Winning Program"

13:40-14:00

Кендо - бойна демонстрация

14:20-14:40
Лекция "Японска чайна церемония - изкуство и традиция"

15:00-16:00

Премиера на японския филм "22 Seiki Guwa"

16:20-17:00
Панел "Елементи на визуалния разказ" с Константин Виктов-Титис, Марта Андреева и Дечо Таралежков

17:20-17:40

Карате - бойна демонстрация

18:00-19:50

Импро театър ImproduceMe

sunday

15.09

10:40-11:00
Лекция - "Как анимето изгражда визуалната култура"

 

11:20-11:40

Лекция "The Dark side of K-Pop"

12:00-13:00

Прожекция - филми на режисьора Atsushi Wada

13:00-14:00

Прожекция "New Motion" - кратки филми на млади японски режисьори

14:10-14:30
Лекция "България vs Корея"

14:40-15:00

Лекция "Американизирането на Япония"

15:00-15:20
The 501st & Rebel Legions Star Wars Cosplay contest & award ceremony

15:30-15:50
Лекция "Посещението ми на танцов лагер в Корея"

16:10-16:30

Японски марионетен театър - "Дъщерята на самурая"

16:50-17:10

Джодо - бойна демонстрация

17:20-17:40
Иайдо - бойна демонстрация

coca-cola

stage

(Hall 4)

saturdaY

14.09

11:20-11:50
Представяне на комикс "Седем 
градски гряха" - Благой Д. Иванов и Петър Станимиров (Дъга) [BG]

 

12:00-12:40

TOM RANEY (Marvel) рисува на живо [EN]

13:00-13:50

Предизвикателствата на Coca-Cola с участието на Emil Conrad, Stan, Stefie, Icaka и др. [BG]

14:00-14:45

"Ежедневието на една луда (майка)" 

с Neda Malcheva [BG]

15:00-15:50
William Simpson (HBO, GoT) рисува на живо [EN]

16:00-16:45

Talk: The Building blocks of the Universe with Dr. Claire Lee (CERN) [EN]

17:00-18:00
FILM FORGE Festival

sunday

15.09

11:20-11:50

Мартин Колев представя "Софийски магьосници 3" [BG]

 

12:00-12:50
Айде БГ и Slavi The Clashers на живо [BG]

 

13:00-13:45

Предизвикателствата на Fanta Team с Pavel Kolev, Tsuro и Polly Nedkova [BG]

14:00-14:40

Панел с героите на Just Spas и Tony Pateto [BG]

15:00-15:40
JIM CALAFIORE (DC Comics) рисува на живо [EN]

16:00-16:40

Фондация "Америка за България" и приятели

A1 Gaming

stage

(Hall 3)

saturdaY

14.09

10:00 (A1 Gaming Booth) 

A1GL - Clash Royale Semi-finals 
Ivan vs ADI

Rosen 3:16 vs TheHunter

10:30 - A1 Gaming League LIVE

Counter-Strike:GO Semi-final #1 
BPro vs DEPRESO

11:00 (A1 Gaming Booth) 

A1GL - Clash Royale Grand FINAL

 

13:00 - A1 Gaming League LIVE

League of Legends Semi-final #1
Random 5 vs Vsichko e script

15:30 - A1 Gaming League LIVE

FIFA19 Grand Final

17:00 - A1 Gaming League LIVE 

Counter-Strike:GO Semi-final #2

FATE vs DZVEROVE

sunday

15.09

10:00 (A1 Gaming Booth) 

A1GL - Hearthstone Semi-finals 
Felzak vs sham3less

Jengo vs m3cu

10:30 - A1 Gaming League LIVE

League of Legends Semi-final #2

6 Coal vs DNWP

11:00 (A1 Gaming Booth) 

A1GL - Hearthstone Grand FINAL 

13:00 - A1 Gaming League LIVE 

Counter-Strike:GO Grand Final

16:00 - A1 Gaming League LIVE

League of Legends Grand Final

Индивидуална снимка с актьор. Ще получите 1 дигитално копие  и 1 копие на фотохартия.
Някои от сесиите изискват специален билет или ULTRA гривна - вижте пакетите тук

PRO PHOTO SESSIONs

saturdaY

14.09

12:00/12:30 - Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

12:30/13:00 - Miltos Yerolemou (Syrio Forel)

13:30/14:00 - Devon Murray (Seamus Finnigan) 

14:45/15:15 - Sam J. Jones (Flash Gordon)

11:30/12:00 - Miltos Yerolemou (Syrio Forel) 

12:00/12:30 - Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

12:30/13:30 - Диви и Щастливи: Яна Маринова, Луиза Григорова-Макариев, Александър Сано (не е нужен допълнителен билет)

13:30/14:00 - Devon Murray (Seamus Finnigan)

14:00/14:40 - Jodi Lyn O'Keefe (Prison Break, TVD, Two and a Half Men)

16:00/17:00 - Под прикритие: Мариан Вълев, Михаил Билалов, Бойко Кръстанов, Александър Сано (не е нужен допълнителен билет)

17:00/17:30 - Jodi Lyn O'Keefe (Jo - TVD / Gretchen - Prison Break)

sunday

15.09

Вземи автограф лично от любим актьор. Снимки за подпис в размер А6 ще са на разположение при актьора, но ако решите, можете да си донесете и нещо тематично за подписване – фигурка, комикс, тениска и т.н. Достъпът до зоната става билет или ULTRA гривна.

autograph SESSIONs

saturdaY

14.09

11:00/13:00 /FLASH GORDON BOOTH/

SAM J. JONES - selfies, autographs and… “Death to Ming”!

 

11:00/11:45 

Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

Miltos Yerolemou (Syrio Forel) 

Devon Murray (Seamus Finnigan) 

 

12:30/13:00 

Devon Murray (Seamus Finnigan)

 

12:30/13:30

William Simpson (GoT, Storyboard) - не изисква допълнителен билет. Достъп с еднодневен или двудневен билет.)

13:30/14:30 

Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

14:30/15:30

Devon Murray (Seamus Finnigan)

 

15:30/17:30 /FLASH GORDON BOOTH/

SAM J. JONES - selfies, autographs and… “Death to Ming”!

11:00/13:00 /FLASH GORDON BOOTH/

SAM J. JONES - selfies, autographs and… “Death to Ming”!

 

11:00/11:45 

Jodi Lyn O'Keefe (Jo/Gretchen) 

Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

Miltos Yerolemou (Syrio Forel) 

Devon Murray (Seamus Finnigan)

12:30/13:00 

Miltos Yerolemou (Syrio Forel) 

Jodi Lyn O'Keefe (Jo/Gretchen) 

12:30/13:30 - Диви и Щастливи: Яна Маринова, Луиза Григорова-Макариев, Александър Саное е нужен допълнителен билет. Достъп с еднодневен или двудневен билет.)

14:30/15:30

Natalia Tena (Nymphadora Tonks/Osha)

Devon Murray (Seamus Finnigan)

 

14:30/16:30 /FLASH GORDON BOOTH/

SAM J. JONES - selfies, autographs and… “Death to Ming”!

16:00/17:00 - Под прикритие: Мариан Вълев, Михаил Билалов, Бойко Кръстанов, Александър Сано (Не е нужен допълнителен билет. Достъп с еднодневен или двудневен билет.)

16:30/17:00

Jodi Lyn O'Keefe (Jo - TVD / Gretchen - Prison Break)

sunday

15.09

MEET THE 
VLOGGERS

(hall 4)

10:00/20:00 - Coca-Cola Cosplay конкурс (1000 лева награден фонд)

11:00/12:30 - 4Friends: Запознай се с Моника, Коцето, Flapa & Gabby G

11:00/12:30 - Разцъкай с Persi Army (FIFA corner Hall 3)

12:00/13:30 - Meet & Greet с Pavel Kolev 

 

14:00/15:30 - Рисувай с Polly Nedkova

15:00/16:30 - Снимай се с Wicky & Play with the Pro (FIFA corner Hall 3)


15:30/17:00 - Meet & Greet с Emil Conrad

 

16:00/17:30 - Виж какво ти готви Цуро

16:30/18:00 - Снимай се с Icaka (FIFA corner Hall 3)

17:00/18:30 - Meet & Greet със Stan & Stefie

saturdaY

14.09

10:00/16:00 - Coca-Cola Cosplay конкурс (1000 лева награден фонд)

11:00/12:30
Meet & Greet със Stan & Stefie

14:00/16:00
Разцъкай с Pavel Kolev, Цуро & Polly Nedkova


15:30/17:00
Meet & Greet с Emil Conrad

 

16:00/18:30
Ела и се забавлявай във Fanta corner

17:00/18:30
4Friends: Запознай се с
Моника, Коцето, Flapa & Gabby G

18:30
Cosplay конкурс: обявяване на победителя

sunday

15.09

growing together thanks to our

sponsors

Nescafe 2019 logo_black_2.png
Fibank_my-bank_blue-red.jpg

partners & main exhibitors

Ubisoft+Horizontal+Logo+BLACK.png
Asus.png
logo_trust_gaming.jpg
HBO Black.png
ABF-Logo.png
Black_AMC_Logo_CMYK.png

official technical supplier

new logo jm.png

official car partner

Ford - rent.png

official hardware partner

desktop.bg.001.png

official TV PARTNER

btv_secondary [colour.b&w].png
ARENA.png
cinema city.jpg

official energy drink

produced by:

contact us
info (at) comiccon.bg

© 2019 by KEY Events & Communication LTD